Chaty a chalupy s přímými kontakty na majitele

Nové objekty přímo na váš e-mail

Souhlasím s podmínkami a

Odběr e-mailů můžete odhlásit přijetím prvního e-mailu.

Chalupa U Josefů 1857

Oblast:Šumava
Typ objektu: Chalupa s přítomností majitele
Kapacita: 13 ( Lůžka: 13 )
Počet ložnic: 6
Orientační cena: 320,- Kč/osobu a noc Kč
Nejbližší město: Kašperské Hory

Telefon: 602 458 326
Web: www.ujosefu.eu

Chalupa na Šumavě na polosamotě v rekreační oblasti Zadov, 3 apartmány, celková kapacita 13 osob, možnost vlastního vaření, vhodné turistické terény, klidné…

Popis objektu

Chalupa se nachází na polosamotě u lesa, 21 km od Vimperka. Parkování na vlastním pozemku. Na pozemku je zastřešený venkovní krb s posezením. V objektu jsou 3 samostatné apartmány. Vybavení: 1. apartmán - v přízemí - kuchyně - el. sporák, sporák na dřevo, 2 ložnice 1x3,1x2 lůžka, BTV,  koupelna s vanou + WC . 2. apartmán - v přízemí - obytná kuchyně - plynový vařič, mikrovlnka ,1 ložnice 1x5 lůžek, BTV, sprcha + WC . 3. apartmán v podkroví - el. sporák, mikrovlnka, kamna na dřevo, BTV, 2 ložnice 2x2 lůžka,1 ložnice 1 lůžko, sprcha+wc. Každá kuchyně je plně vybavena: lednice, mikrovlnka, varná konvice, nádobí na počet osob. Topení je lokální, v pokojích elektrické, tuhá paliva k dispozici. V objektu je možnost uschování kol a lyží a vypraní v automatické pračce.


Podmínky pobytu

Majitel poskytuje povlečení za poplatek 200,- Kč. Elektrická energie je v ceně pobytu. Na objekt smí pes za poplatek 90,-- Kč/den. Připojení na Wi-Fi 50,- Kč/den.

Vybavení objektu a body zájmu

TV Sprcha Vana
WC Úschovna kol Povlečení
Dětská postýlka Kuchyně S pejskem
Obývací pokoj Internet Krb venk.
Parkování u objektu Vhodné pro děti Vhodné na kolo
Vhodné na běžky gril Obchod: Markety Vimperk
Restaurace: Středisko Zadov Zastávka: Autobusová Kůsov Koupání: Bazén Vimperk
Sjezdovka: Zadov Jízda na koni: Možnosti v okolí Orientační cena: 320,- Kč/osobu a noc

Doplňující informace

Majitel poskytuje povlečení – za poplatek 200,- Kč/osoba/pobyt. Neposkytuje: utěrky, toaletní papír, ručníky, mycí prostředky, sáčky do koše. Elektrická energie je v ceně pobytu. Wi-Fi za poplatek 50,- Kč/den, poplatek za psa 70-100,-,--Kč/den dle velikosti.

Popis okolí

Převážně zalesněná horská oblast s možností výletů do přírody nebo odpočinku u domu. Výlety: v okolí jsou vhodné terény pro pěší a lyžařskou turistiku, sběr lesních plodin, turistika na horských kolech, 2 km od objektu zimní lyžařský areál Zadov - lyžařské běžecké tratě 400 m od domu, cca 5 lyžařských vleků se sjezdovkami, Obří hrad - Keltské tábořiště 3 km, hrad Kašperk 25 km, Boubínský prales 30 km, šumavské muzeum Kašperské hory 20 km, rozhledna Poledník 20 km, plavební kanály Vchynicko - Tetovský a Schwanzeberský, hraniční turistický přechod Bučina - Finsterau 25km.

Ceny

Rezervace termínu

 
 
 

Pozor!


Opravdu chcete danou akci provést?


Ano Neprovádět akci